Elementary Kelime Hikayeleri 2

Elementary Kelime Hikayeleri 2

Bu hikayemizde Elementary düzeyinde 19 adet İngilizce kelime yer almaktadır. Kelimeler Türkçe hikâye içerisine İngilizce olarak yerleştirilmiş olup okuma esnasında Türkçeleri zihninizde canlanacaktır. Metnin en alt kısmında ise İngilizce kelimelerin Türkçe karşılıkları yer almaktadır.

Çok warm bir hava var dışarıda. Hava resmen biraz daha warm olsa boil olacağız. Kimsenin yeteri kadar wise olmadığını düşünüyorum. Aksi olsa kimse bu warm havada dışarı çıkmaz. Neyse boil olmadan önce ben wise davranıp hemen bir kafeye doğru adımımı atayım. Çünkü ben çok wise biriyim. Ancak kafe çok cheap görünüyor. Umarım yemekleri chief ağırlamak için uygundur. Yoksa bu durum beni chief karşısında çok foolish duruma düşürebilir. Çünkü chief çok wise ve delicate bir adam. Asla onu complete olmayan bir yere götüremem. Her şeyin benim gibi wise bir adam tarafından chief için complete hazırlanması gerekiyor. Ama havada bir yandan çok warm. Neyse. Bu arada ben order vereyim de duruma bir bakayım. Yalnız sesimi bu loud şekilde konuşan garsona nasıl duyuracağım. Bağırmak yerine garsonun yanına gitmek daha wise bir hareket olacak. Garson dışarıdan bakıldığında aslında çok loose iş yapıyor gibi görünüyor. Bu biraz onu foolish gösterse de ben yine de chief için burası uygun mu diye bir şansımı denemeliyim.

Belki buranın iyi bir yer olması possible. Kim bilebilir. Chief i hem cheap hem de regular bir kafede ağırlamak benim future hayatımı da ciddi şekilde değiştirebilir. Bu arada keşke üzerime bu warm havada bu kadar tight bir gömlek giymemiş olsaydım. Ancak bu tight gömlekten şu an için kurtulmam pek de possible görünmüyor. Bu nedenle bunu aklımdan çıkartmak wise bir hareket olacak. Bu aşamada benim düşünmem gereken şey bu strange kafede feeble görünmemek için neler yapabileceğime bakmak olacak. Gerçi bu strange kafedeki insanlara bakınca da herkes same benim gibi tight türde gömlek giymiş olduklarını görüyorum. Demek ki warm hava insanların moda takıntısında herhangi bir şey değiştirmiyor. Bu çok foolish değil mi. Ama benimki chief ile görüşeceğim için telaşla hazırlandığım için böyle… Neyse kendi kendime baya konuştum ama yine de iyi ki wise davranıp yanıma chief e vermek için present almışım. Konuşmanın future durumuna göre eğer benim için safe ise chief e hemen present veririm. Bu çok wise bir davranış olacak. Ama tabi önce bu loud alanda feeble görünümlü garsona derdimi anlatmakla başlamalıyım. Aksi halde bu strange yerde kalmanın tek avantajı boil olmamak olacak. Ancak chief ile görüşme saatim de yaklaşmaya başladı. Hey garson….

 


 

Yorum Bırak (Mail Adresiniz Görünmeyecektir.)

Security Code