Hakkımızda

Hakkımızda

Yeni Nesil Bilgi Platformu” sloganıyla 2019 senesi Nisan ayında yayına girmiş olan kalitelikalem, özünde bilim konularını kendisine odak almıştır. Yeni Nesil Bilgi Platformu olma amacı taşıyan kalitelikalem, konularının her birini yıllar sonra da güncelliğini kaybetmeden kullanılabilecek şekilde hazırlamaktadır. Bu nedenle içeriklerin her biri özenli çalışmalar sonucunda yayına verilmekte ve belirli aralıklarla kontrol edilmektedir.

Site içerisinde:
 
 
kategorilerinde içerikler bulunmaktadır.
 
Kalitelikalem her geçen gün gelişmekte ve yararlı olduğuna inandığı yenilikleri detaylı bir şekilde hazırlayarak bünyesine katmaktadır.
 

Kalitelikalem Yazarlık Başvurusu

Araştırmayı ve yazmayı seven, yazılarının yayınlanmasını isteyen yazar adayları, blog yazarı olmak isteyenler ile reklam ve tanıtım hizmeti almak isteyenler bizimle [email protected] mail adresi ile iletişime geçebilirler.
 

İçerik Gizlilik ve Kullanım Şartları

Sitede bulunan içeriklerin tamamı, konusunda doğru bilgi içermekte olup, yönlendirici ya da rahatsız edici içerikler ya da bağlantılar bulunmaz. 
 
Site içerisinde yer alacak okuyucu yorumları, editör onayı sonrası yayınlanır ve yorum esnasında istenen mail adresi kimseyle paylaşılmaz. 
 
Kalitelikalem içerisinde yer alan yazıların izinsiz ya da kaynak gösterilmeden (kalitelikalem.com) alınması etik kurallara aykırıdır. 
 

 

Kalitelikalem Yeni Nesil Bilgi Platformu

 

Yorum Bırak (Mail Adresiniz Görünmeyecektir.)

Security Code