21 - 27 Mart Haftalık Burç Yorumları

21 - 27 Mart Haftalık Burç Yorumları

Herkese Merhaba,
Geçtiğimiz hafta çok yoğun bir haftayı geride bıraktım, bu hafta da danışmanlıklar ve eğitimler ile dolu bir hafta beni bekliyor. Ve evet bugün astroloji ile ilgili haftalık burç yorumları yazmak için harika bir gün. Çünkü Ay, Akrep üzerinde ve Gad Akrep olarak bunun ne demek olduğunu çok iyi bilenlerden biriyim. İşte sizler için 21 Mart 27 Mart haftalık burç yorumları…
 

21 Mart Pazartesi Burç Yorumu

Evet, Ay, Akrep burcunda ilerliyor ancak Jüpiter ve Merkür’de seyahat edeceği için müjdemi isterim. Evlilikler için aileleri tanıştırmak ve sözleştirme gerektiren işler ile ilgilenmek için çok uygun bir zaman. Seyahat etme ve eğitime başlamak gibi önemli işleriniz var ise bugün ve beraberinde gelecek olan dört gün daha bu işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Ayrıca 21 Mart Pazartesi, fırsat kapılarının açıldığı ve istediğiniz kişilere ulaşmanıza yardımcı olacak çok uygun bir zaman olacak. 
 

22 Mart Salı Burç Yorumu

Ay, saat 05:47 ile 20:58 saatleri arasında Akrep burcunda boşlukta olacak. Bu nedenle Ay boşluktayken herhangi bir işe lütfen başlamayın. Bunu daha önceki burç yorumlarımda da bahsetmiştim. Bu saat aralığı tamamlandıktan sonra Ay, Yay burcuna geçiş yapacak ve Mars ile Uranüs arasındaki zorlu açı yedi gün boyunca sürecek. Hızlı düşünüp, hızlı çözümler üreteceğimiz bu zamanda kazalara açık olabiliriz. Bu nedenle ani ve tehlike getirebilecek hareket ve aktivitelerden lütfen uzak durun. Bu süreçte grev, iş bırakma gibi eylemler gerçekleştirebilir, haksızlık durumunda tahammül göstermeden hemen tepki verebileceğiniz bir dönem içerisinde olacaksınız. 22 Mart günü kendinizi özgürleştirmek için gereken her şeyi yapabileceğiniz bir gün olacak. 
 

23 Mart Çarşamba Burç Yorumu

Ay, Yay burcunda ve Merkür ile Neptün beraber seyahat ettiği için oluşacak etkiler üç gün boyunca sürecek. Bugün dikkatli olmanız gereken, dolandırılma durumları ile karşılaşmamak adına gözünüzü dört açmanız gereken bir gün olacak. Bu nedenle imzanız gereken bir işiniz olacak ise aslını astarını kontrol etmekte fayda var. Banka hesaplarınız arasında karışıklıklar da olabilir. Ancak bugün iç dünyanız ve spiritüel çalışmalar için de uygun bir gün olduğunu belirtmiş olayım.
 

24 Mart Perşembe Burç Yorumu

Enerjik, neşeli ve keyifli geçireceğiniz 24 Mart Perşembe gününün en önemli mottosu hoşgörülü olmak olacaktır. Bugün bir takım sakarlıklar yaşayabilme olasılığınız yüksek olsa da aynı zamanda küçük şeylerden büyük mutluluk duyacağınız bir gün de olacak.
 

25 Mart Cuma Burç Yorumu

Ay, Oğlak burcunda olduğu zamanlarda duygusal meseleleri konuşmak ve çözüme kavuşturmak için hiç uygun bir zaman değildir. Bu dönemde iş yapmalı ve iş konuşmalısınız. Yönetme arzusu içerisinde olacağınız, sabır ve dikkat gerektiren işlerde başarı yakalamanız da daha kolay olacak. Uzun vadeli yatırımlar için çok uygun bir zaman dilimi olacağından gayrimenkul ile alakalı konularla da ilgilenebilirsiniz.
 

26 Mart Cumartesi Burç Yorumu

Ay, Oğlak burcunda devam ediyor ancak bu sefer Merkür ile Plüto arasında destekleyici bir açı da var. Yani konsantrasyon gerektiren konularda rahatlıkla uyum sağlayabileceğiniz, düşüncelerinizi toparlayabileceğiniz şekilde gökyüzü sizi destekleyecek. Bugün uzun zamandır konuşmayı planladığınız bir konuyu konuşmak ve ifade etmek için de çok uygun bir gün. Ayrıca kayıp eşyalarınızı bugün ararsanız bulmanız daha olası görünüyor.
 

27 Mart Pazar Burç Yorumu

Bugün Merkür Koç burcuna geçiş yapıyor. Bildiğiniz üzere Merkür dediğimiz zaman birçok konuya hız hâkim olur. Bu nedenle karar alırken ya da kendinizi ifade ederken hızlı düşünüp, hızlı anlatabilirsiniz. Merkür’ün Koç burcunda olduğu bu dönemde objektif olmanız daha zorlaşacak ve çevrenizi dinlemekte de tahammülsüz olabilirsiniz. Bu dönemde sakin kalmak, gökyüzü enerjisini sindirmek ve kendinizi yavaşlatmanız gerekebilir. Ayrıca sakinlik sağlayacak aromaterapi yağlarından da büyük fayda elde edebilirsiniz. Dilerseniz www.adussin.com adresinden ya da Trendyol üzerinden aromaterapi yağlarıma bakabilirsiniz.
 
Haftaya görüşmek üzere.
 
Sevgimle hepinize mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir hafta olmasını dilerim.
 

Yorum Bırak (Mail Adresiniz Görünmeyecektir.)

Security Code