2022 Koç Yeniayı Burçları Nasıl Etkileyecek?

2022 Koç Yeniayı Burçları Nasıl Etkileyecek?

Nihayet 1 Nisan saat 09.24 itibariyle Koç burcunda gerçekleşecek olan Yeniay, ruhumuza baharın müjdecisi gibi geliyor. Nisan ayı çok önemli! 30 Nisan 2022 Güneş tutulması ve 166 yıl sonra Jüpiter-Neptün’ün Balık burcunda kavuşumu gerçekleşecek. İşte Koç Yeniayı burçlara etkileri…
 

Koç Yeniayı Nasıl Etki Gösterecek?

1 Nisan itibariyle tek başına hareket etme ve özgürlük ihtiyacımızın ön plana çıkacağı bir güne uyanacağız. Koç burcu Yeniay’ında yapmak ve söylemek istediklerimizi doğrudan, açık bir şekilde ortaya koyabileceğimiz spontan ve plansız hareket etme enerjisinde olacağız. Oldukça dürtüsel eylemlerin de ön plana çıkabileceğinin farkında olup bu enerjinin gölge tarafına düşmeden hareket etmek gerekecek. 
Ayrıca yen ay her ne kadar olumlu bir görünüme sahip olsa da hız ve dikkatsizlik kaynaklı sakarlıklar ve kazalara sebebiyet verebileceğinden dikkatli olmakta fayda var. Nihayetinde Şironyen bir yeniay yaşayacağız. 
Koç burcu doğum haritamızda hangi evimize denk geliyor ise bu etkilerin hayatımızın o alanlarında daha fazla öne çıkacağını söylemiş olayım.
 
Yeniayın etkilerini ise 1 Nisan'ı takip eden 1 hafta boyunca yoğun olarak hissedebileceğiz.
 
Yeniay, ateş elementi olan Koç, Aslan ve Yay burçlarında en yüksek ve en destekleyici etkiyi gösterecek. Bu süreçte öncü nitelikteki Yengeç, Terazi ve Oğlak burçlarının hayatlarında da oldukça hareket, hız ve mücadele getiren konuların ön planda olacağını söylemiş olayım. 11 derecede bu alanlarda gezegenleri olanların özellikle bu yeniayı kendi alanlarına göre güzel değerlendirmelerini dilerim. Aynı zamanda tüm kalitelikalem okurlarının  1 Nisan  günü düzenleyeceğim  Yeniay ve Ritüel Çalışması  için bekliyor olacağımı buradan duyurmuş olayım. 
 
1 Nisan Yeniay Ve Ritüel Çalışması adu.ssin İnstagram hesabında.
 
 

Nisan Ayı Burçları Nasıl Etkileyecek?

Nisan ayının burçlar üzerinde nasıl etkisi olacağı merak konusu. 2022 Güneş tutulmasının da yer aldığı Nisan ayı burçlar için çok etkili geçeceğe benziyor. İşte Nisan ayı burçlara etkileri.
 

Koç Burcu Ve Yükselen Koç

Koç yeniayı Koç burcu ve yükselen koçları nasıl etkileyecek diye incelediğimde; bu yeniay emin olun ki sizi parlatacak görüşmelerin yoğun olacağı bir gündem bekliyor sizi. Anlaşmalar belki eğitimlerin de içinde olacağı, arkadaşlarınızdan da güzel destekler alacağınız sosyal olabileceğiniz bir dönemi işaret ediyor.
Tanıtım pazarlama konusunda tanıtımlar yapabilir bu dönem somut ve kalıcılık içeren işlere adım atabilirsiniz
Şironyen bir yeniay olacağından dolayı da ayriyeten bizi bu yaralı şifacının ruhsal olarak büyütmesine izin vererek ve bizi yaralanabilecek konuların üstüne de giderek iyileşebileceğiz. Koç yeniayı hepimize güzellikler ile dolu şifalanacağımız bir yeniay olsun sevgili koçlar.
 

Boğa Burcu Ve Yükselen Boğa

Koç yeniayı Boğa burcu ve yükselen boğaları nasıl etkileyecek diye incelediğimde; bu yeni ay tamamen bilinçaltımızı harekete geçiriyor. Boğa burçları için bu yeniay başlangıcına hazırlandığınız durumların bir ön çalışması olabileceğini işaret etmekte. Kariyeriniz ve çalışma hayatında elde ettiğiniz ve elde edeceğiniz kazançlarınız ile ilgili kimseye bahsetmediğiniz çalışmalara girebilir, güçlü kişilerle işbirliği içine girmeyi planlayabilirsiniz.
Diğer taraftan kardeşlerin veya ebeveynlerinizle ilgili konularda bazı fedakârlıklar söz konusu olacaktır. Bu yeni ay biraz acele hareket etmemeniz gereken, olayların sizin kontrollünüzden çıkmış ve hızla ilerleyen bir  süreçte gerçekleşmesinden yorulabilirsiniz. Bunun için fiziksel ve zihinsel olarak zaman zaman dinlenmeniz gerekecek. Koç yeniayı boğa burçları için güzellikler ile dolu şifalanacağımız bir yeniay olsun sevgili boğalar…
 

İkizler Burcu Ve Yükselen İkizler 

Koç yeniayı İkizler burcu ve yükselen ikizler burcunu nasıl etkileyecek diye incelediğimde; koç yeniayı sevgili ikizler burcu için çok sosyal olacağı yeni tanışıklıklar yaşayabileceği, girdiği ortamlarda kimliğiniz ve anlatımlarınızla ön plana çıkacağınız bir süreç olacak.  Kendinizi tanıtma, sunumlar yapma ve güçlü ifadeler kullanarak dikkatleri üzerinize çekeceğiniz bu yeniay içerisinde yolculuklar da gündeminizde olacak.  İkizler burcu için sözlü ve yazılı her türlü projeleri başlatmak için uygun bir zaman. İkizler burcu ve yükseleni ikizler olanlar için güzellikler ile dolu şifalanacağımız bir yeniay olsun sevgili ikizler.
 

Yengeç Burcu Ve Yükselen Yengeç

Koç yeniayı Yengeç burcu ve yükselen yengeç burcunu nasıl etkileyecek diye incelediğimde; bu yeniayın yengeçleri kariyer alanda ön plana getireceğini gösteriyor. Sunum ve tanıtım gibi kendinizi ön plana alabileceğiniz çalışmalarda yöneticilerinizin dikkatini çekmeniz çok olası.
Koçun gölge yanına düşmeden acele ve hıza kapılmadan çalışmalarınızı yapmanız size güzel geri dönüşümler verecektir.
Yengeç burçları için Koç yeniayı ve nisan ayı toplum önünde öne çıkacağınız ışıl ışıl parlayacağınız bir dönemi işaret etmekte.  Yengeç burcu ve yükseleni yengeç olanlar için güzellikler ile dolu şifalanacağımız bir yeniay olsun sevgili yengeçler.
 

Aslan Burçları Ve Yükselen Aslan

Koç yeniayı Aslan burcu ve yükselen aslanları nasıl etkileyecek diye incelediğimde; bu yeniay sizi ilgi alanınız ile alakalı konularda alacağınız eğitimlerle ve kendi iç dünyanızda dinlenmek isteyeceğiniz bir dönemi getirecek. İşin içerisinde yabancı insanların da yer alacağı aksiyon yaratabileceğiniz alanları işaret eden bir partneriniz var ise ondan habersiz hareket etmemeye dikkat edin. Sosyal medyada gerçekleştireceğiniz bir proje ya da eğitimin onay alması ve sonuçlandırılması sonrasında belge alabileceğiniz bir zamanı da işaret eden nisan ayı aslan burcu ve yükseleni aslan olanlar için güzellikler ile dolu şifalanacağımız bir yeniay olsun sevgili aslanlar.
 

Başak Burcu Ve Yükselen Başak

Koç yeniayı Başak burcu ve yükselen başakları nasıl etkileyecek diye incelediğimde; bu dönem finansal konuların içinde olacağınız bir döneme girebilirsiniz belki ortaklar veya eşle bir paylaşım olabilir. Nafaka belki miras gibi konular için başvurular yapabilirsiniz. Kazançlarla ilgili adımlar atabilir işinizde belki de yatırım yapmayı düşündüğünüz konular için çalışmalara başlayabilirsiniz. Gökyüzü sizden yana görünüyor. Nisan ayı Başak burcu ve yükseleni başak olanlar için güzellikler ile dolu şifalanacağımız bir yeniay olsun sevgili başaklar.
 

Terazi Burcu Ve Yükselen Terazi

Koç yeniayı Terazi burcu ve yükselen terazileri nasıl etkileyecek diye incelediğimde;
bu dönemde hızlıca bir ilişkinin içine girmek çok mümkün görünüyor. Adeta bir çarpılma durumu sanki  ayaklarınızın yerden kesileceği bir dönem başlıyor. Buna ek olarak bir şey daha söylemek istiyorum bu ilişki kalıcılık da vaat edebilir. Fakat partneri olup anlaşmazlıklar söz konusu ise bu dönemde ilişkileri adına dengeli davranmak için açık açık konuşma zamanı da gelmiş demektir. Konuşma sonunda belki de hayatınıza yalnız devam etmek isteyebilir ve bu konularla ilgili hukuksal süreç de başlatabilirsiniz. Nisan ayı Terazi burcu ve yükseleni terazi olanlar için güzellikler ile dolu şifalanacağımız bir yeniay olsun sevgili teraziler.
 

Akrep Burcu Ve Yükselen Akrep

Koç yeniayı Akrep burcu ve yükselen akrepleri nasıl etkileyecek diye incelediğimde; bu yeni ay sizlere çalışma hayatınızla ilgili konuların gündemde olacağı bir zamanı işaret ediyor. Yeni iş imkânları da sunulabilir. Bazı akrep burçları evlerini veya çalışma ortamlarına taşıma hazırlığı içine girebilir bunlarla alakalı her türlü cesur adımı atabilirsiniz bu konu ile ilgili gökyüzü desteği tam olacak. Nisan ayı Akrep burcu ve yükseleni akrep olanlar için güzellikler ile dolu şifalanacağımız bir yeniay olsun sevgili akrepler.
 

Yay Burçları Ve Yükselen Yay

Koç yeniayı Yay burcu ve yükselen yayları nasıl etkileyecek diye incelediğimde; bu yeniay resmen aşk hayatınıza doğuyor. Nisan ayı yaratıcılığınızın artacağı bir dönem olacağı gibi hayattan daha fazla keyif almanızı da sağlayacak. İlhamlar için gökyüzünden destekleniyorsunuz. Sevgili yaylar yeniay sizi hızlıca bir aşkın kollarına atabilir güzel haberlerinizi bir kalp ile yorum olarak bırakabilirsiniz. Yay burcu ve yükseleni yay olanlar için güzellikler ile dolu şifalanacağımız bir yeniay olsun sevgili yaylar.
 

Oğlak Burcu Ve Yükselen Oğlak

Koç yeniayı Oğlak burcu ve yükselen oğlakları nasıl etkileyecek diye incelediğimde; bu yeniay sizin aile köklerinizi anlatan alana da etkileşim yaratacak. Bu alanda bir hareketlilik görülmekle beraber aile içinde bazı paylaşımlar da olabilir.  Bazı oğlaklar aileye katılacak yeni üyeleri de kutlayabilirler. Tabii ki bu aile içindeki adımlar yeni bir yaşam alanı için de atılabilir. Burada yine bazı oğlaklar için ebeveyn sorumlukları konusunda konular da gündem olabilir. Yatırımlarda bulunmak ve onlardan kazanç sağlamakla ilgili gündem de oluşabilir. Oğlak burcu ve yükseleni oğlak olanlar için güzellikler ile dolu şifalanacağımız bir yeniay olsun sevgili oğlaklar.
 

Kova Burçları Ve Yükselen Kova

Koç yeniayı Kova burcu ve yükselen kova burçlarını nasıl etkileyecek diye incelediğimde; bu yeniay sizi zihinsel olarak oldukça meşgul edecek. Bu alanda gelişmek için eğitimlere başlayabilir, sözlü yazılı anlaşmaların hız kazanacağı ticari konularda cesur adımlar atacağınız bir döneme gireceksiniz. Kova burcu ve yükseleni kova olanlar için güzellikler ile dolu şifalanacağımız bir yeniay olsun sevgili kovalar.
 

Balık Burçları Ve Yükselen Balık

Koç yeniayı Balık burcu ve yükselen balık burçlarını nasıl etkileyecek diye incelediğimde; Bu yeniay kazançlarla ilgili bölümde yer alıyor. Geçtiğimiz zamanda ilişki ve ortaklıklarda bir hayli yoruldunuz ancak belki de ortaklıkları bitirmenin zamanı gelmiştir ne dersiniz?  Ancak kardeşler arasında yeni bir iş kolunda ortaklık da oluşabilir. Nisan ayı finansal konulara fazlaca yorulacağınız bir gündeminiz olacağa benziyor. Balık burcu ve yükseleni balık olanlar için güzellikler ile dolu şifalanacağımız bir yeniay olsun sevgili balıklar.
 
Sevgilerle 
 
Karma Astrolog Regresyon Terapi Uzmanı Sibel TAHTAKIRAN

Yorum Bırak (Mail Adresiniz Görünmeyecektir.)

Security Code