2022 Balık Yeniay´ı Burçları Nasıl Etkileyecek?

2022 Balık Yeniay´ı Burçları Nasıl Etkileyecek?

Herkese Merhaba. Bugün sizler için 12 derece balık burcunda gerçekleşecek olan Yeniay'ın bizleri ve dünyayı nasıl etkileyeceği konusundan bahsetmek istiyorum. İşte Balık Yeniay'ının etkileri...
 
2 Mart 2022 saat 20:34 itibariyle 12 derece balık burcunda bir yeniay gerçekleşiyor. Anın haritasına baktığımız zaman yükselen Terazi burcunda olup yöneticisi Venüs, Mars ve Plüton ile beraber Ay düğümlerinden üçgen bir açı almakta. Ayrıca Yeniay, 6-12. Ev akslarında ise Jüpiter ile kavuşum yapıyor. Bu kavuşum sayesinde hayallerimize açılacak yepyeni kapıların karşımızda olduğunu, şans ve fırsatların karşımıza çıkacağını gösteriyor. 
Genel olarak Venüs, Mars ve Pluto orta noktasında Venüs ve Mars birleşiminin yanı sıra Plüton’a ilerlemesi sebebiyle daha manipüle edilebilecek savaş ve barış konularının da yüksek olacağı sıkıntılı bir dönemin de işaretçisi oluyor. 
 
Duygularımızı çok yoğun bir şekilde yaşayacağımız bu dönemde bizi olgunlaştıracak bir konuyu ev alanımıza göre yaşayabileceğimizi söyleyebilirim. Yeni iş anlaşmaları imzalayabilir, yaratıcılığınızı geliştirecek çalışmalar ortaya çıkartma konusunda ekstra başarı sağlayabilirsiniz.
 

Kızgınlıklar Ve Küslükler Sonlanıyor.

12 derece balık burcunda gerçekleşen Yeniay sayesinde kırgınlıklar ve küslükler de sonlanıyor. Affetmek için içinizde büyüyecek hoşgörü ve anlayış ile ilişkilerinizde yaraları sarabilirsiniz. Gökyüzü anlayışlı olma konusunda bizleri destekliyor ancak bağımlılık benzeri gölge enerjileri de içerisinde barındırdığı da unutulmamalı ve aşırı fedakâr davranarak kurban konumuna düşmeden akılcı davranmakta da fayda var. İlişkilere gerçekçi yaklaşarak yaşana acıların ışıltılı ve olumlu yanlarını kullanmak için içsel aydınlanma zamanlarını da kaçırmayın…
  • Balık burcu yaşanacak olaylarda hem olumlu hem de olumsuz hareket gösterebileceği için atılımlarınızda ilerisini düşünmeye gayret edin. 
  • Jüpiter ise hangi enerji mevcut ise olumlu ya da olumsuz onu büyüteceği için konuları ve duyguları aşırıya kaçmadan görmeye özen gösterin.
  • Yeni ay’ın olduğu balık burcu, kavuşum yaptığı Planet ile aşırılığa, taşkınlığa ve de konuları olduğundan daha büyük görmeye meyletmeye sebep olacağından durumun farkında olmakta ve ona göre hareket etmekte fayda var. 
Yaklaşık olarak 2 ila 3 ay öncesinde başlayan gündemin sonuna gediğimizi zor ve karışık günlerin artık durulma ve berraklaşma zamanına yaklaştığımızı söyleyebilirim. Geride bırakacağımız ve yeni düzen öncesinde gereken ne varsa ve kim varsa haritasına göre son bir kaos dönemini bu hafta itibariyle yaşayıp sonlandırıyor.
 

Bağışıklık Sistemine Dikkat

Sağlık açısında bağışıklık sistemine dikkat etmemiz gereken bir dönemdeyiz. Rüyalarımız bu dönem içerisinde haberci rüya özelliği taşıyabilir. Yeniay döneminde yapacağınız detoks çalışması sizi 10 gün süre ile destekleyecek. Zayıflamak ve arınmak isteyenlere duyurulur. 
Bırakmak istediğiniz alışkanlıklar, duygular ve düşünceler var ise ki buna örnek sigara bırakmayı verebiliriz. Bu dönemde bu tür alışkanlıklarınızdan kurtulmak daha kolay olacak. 
 
Yeniay ile gelen mucizevi güzellikleri yaşamına kabul et ve kendini Yüce yaratıcının gücüne teslim et. İlahi adalet tecelli edecektir. 
 
Tüm kalbimle buna inanıyor ve kendimi teslim ediyorum.
 
Sevgilerimle. 
 
Sibel Tahtakıran
Karma Astrolog/Regresyon Terapi uzmanı
 

Yorum Bırak (Mail Adresiniz Görünmeyecektir.)

Security Code